• Bvlgari Parfüm Pour homme Extreme 100 ml EDT Erkek Parfümü
Bvlgari Parfüm

Pour homme Extreme 100 ml EDT Erkek Parfümü

696.00 TL 230.00 TL (%67 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.

Odunsu ve aromatik notalarıyla Pour Homme'un daha kuvvetli versiyonu. Bvlgari Pour Homme Extreme üst notalarında kişniş, lavanta, kasnı sakızı, çay, greyfurt, portakal yağı, petit grain, bergamot; kalp notasında muskat, biber, köknar, guaiac ağacı, brezilya gül ağacı, kakule; alt notasında ise süsen, sandalağacı, misk, meşe yosunu ve sedir bulunuyor.

Hacim: 100 ml
Türü: EDTKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Bvlgari Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü