X
  • Postotto Dilim Üçgen Pano Beyaz 28.5X55
  • Postotto Dilim Üçgen Pano Beyaz 28.5X55
Postotto

Dilim Üçgen Pano Beyaz 28.5X55

250.00 TL
87.52 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Genel Açıklama: Bir geri dönüşüm projesidir. Duvara asabilir ya da masa üzerinde kullanılabilir. Koruyucu mat vernik ile sonlandırılmıştır. Ürünlerimiz el işçiliğiyle üretildiğinden renk tonları ve desenler küçük farklılıklar gösterebilir.-Malzeme:Ahşap-Boyut:28.5x55.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Postotto ürünü Daha fazla Duvar Panosu ürünü