X

Plaj Terliği

0 adet ürün bulundu

 

Plaj Terliği Kampanyaları

Plaj kombinlerinin olmazsa olmazlarındandır plaj terlikleri... Kadın, erkek ve çocuklar için özel tasarımları bulunan plaj terliği modelleri, günlük kullanılan terliklere göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Sahil ve plajda yürürken rahat etmek, ayağın burkulmasını ya da terliğin ayaktan çıkmasını önlemek için farklı tasarımlarda üretilir. Plaj giyim ürünleri ile birlikte uyumlu şekilde kombinlenip tamamlayıcı olabilir. Farklı renk seçenekleri, tasarımları ve kullanılan malzemeleri ile Lidyana koleksiyonlarında yer alan plaj terliği modelleri senin de çok hoşuna gidecek...

Kadın, erkek ve çocuklar için ayak yapısına göre farklı modellerde terlikler tasarlanıyor. Bu parçalar arasından seçim yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta terliğin ayağı rahat ettirmesidir. Plajda gün içinde hareketli aktiviteler yaparken ya da akşam saatlerinde yürüyüşte ayak tabanı ve bileklerinin zarar görmemesi için ortopedik yapılı plaj terliği modelleri kullanılabilir. Lidyana plaj giyim kategorisinde, hem kadın hem de erkekler için, özel tasarlanan terlik modelleri, senin de tarzını tamamlamak için hazır!

Plaj Terliği Modelleri

Plaj terlikleri genel olarak düz tabanlı modellerdir. Kum ve taşlar üzerinde rahat yürümek için bu şekilde tasarlanan plaj terlikleri daha çok sandalet ya da parmak arası olarak tasarlanıp beğeniye sunuluyor. Spor bir tarzın var ve bu tarzı plaj giyiminde de yansıtmayı seviyorsan, parmak arası plaj terlikleri tam sana göre... Düz tabanlı olan bu tasarımlar, başparmak ve yanındaki parmağın arasından V şeklinde bir bant ile ayakları tutar. Terlik tabanı ve bandın rengi, deseni farklı olabilir. Ayakların rahat etmesini sağlayan parmak arası plaj terlikleri, bazı ayak yapılarına uygun olmayabilir. Parmak ve ayak yapını dikkate alarak bu model yerine daha klasik bir model de kullanabilirsin. Hemen hemen her evde bulunan klasik terlik modelleri de özel taban üzerine uygulandığında plaj terlikleri olarak sunuluyor. Hem kadın hem erkekler için ideal olan bu modeli, rahat ayaklar için tercih edebilirsin. İnce yapılı bir ayağın var ise iki kemerli şerit şeklinde olan plaj terliği modelleri senin favorin olabilir. İstediğin şekilde kemer kısımlarını daraltıp bollaştırabilir ve ayaklarının terlik içinde rahat etmesini sağlayabilirsin. Yaz sıcakları nedeniyle sık sık şişen ayaklar için de bu ayarlanabilir plaj terlikleri tercih edilebilir. Terlik modeline karar verdikten sonra desen ve renginin seçiminde de dikkatli olunması gerekir. Terlik rengini seçerken de genel olarak tercih ettiğin plaj giyim ürünlerinin renklerine uygun tonları göz önünde bulundurup seçimini yapman, kombinlerinin uyumu için olumlu etki yaratacaktır. Kadınlar için kimono, plaj elbisesi, bikini modelleri; erkekler için de deniz şortu, peştamal ve hızlı kuruma suna tişört modelleri plaj giyim koleksiyonlarında yer alıyor. Şıklığı tamamlamak için genş renk ve model yelpazesi sunan giyim ürünleri ile plaj terliklerini bir araya getirebilir ve aksesuar çeşitleri ile son dokunuşları yapabilirsin.

Plaj Terliği Fiyatları

Plaj terliği fiyatları, markadan markaya değişir. Her markanın terlik üretiminde kullandığı malzeme, yöntem ve araçlar farklı olduğu için fiyatlarda da değişiklik söz konusudur. Lidyana, birbirinden ünlü markaların plaj terliği modelleri ile bikini, mayo, şort gibi giyim ürünlerini ve plaj havlusu ile gözlük ve takı gibi aksesuar çeşitlerini erkek, kadın ve çocuk kategorilerinde ziyaretçilerine sunuyor. Plaj terliği fiyatları hakkında bilgi almak ve fiyatları karşılaştırmak için ilgili kategoriyi açıp çok sayıda modeli ve fiyatlarını ekranda görebilirsin. Hatta belli bir bütçe ayırmış isen yine sitede yer alan fiyat aralığı kategorisinden işaretleme yapıp bütçene uygun terlik modellerine göz atabilirsin. Kârlı bir alışveriş yapmak için indirim ve kampanyaları takip edebilir, kullanışlı kaliteli ürünleri daha uygun plaj terlik fiyatları ile satın alabilirsin. Güvenli ve kaliteli alışverişin adresi Lidyana ile alışveriş yapmak çok kolay!

Yukarı Çık