X

Erkek Kadın Plaj Havlusu

56 adet ürün bulundu

 

Plaj Havlusu Kampanyaları

Plaj havlusu, tatil alışverişlerinde göz ardı edilmemesi gereken bir üründür. Bikini, mayo, plaj elbisesi ve aksesuarları derken akla pek gelmeyen bu havlu modelleri değişik amaçlar ile kullanılıyor. Bu nedenle kumaş türü, ebatı, deseni ve renklerinde çeşitlilik bulunan plaj havlusu modelleri, Lidyana'da geniş seçenekler ile sunuluyor. Kendin için ya da sevdiklerin için yeni bir plaj havlusuna ihtiyacın varsa, plaj giyim ve plaj aksesuarı çeşitleri için doğru adrestesin.

Plajda kullanılan havlular, evde kullanılan havlulara göre biraz daha ince yapılıdır. Özellikle pareo ya da peştemal olarak da kullanılan plaj havlusu modelleri; esnek, ince yapılı, nem emici özelliği yüksek olan havlu kumaşları ile tasarlanıp beğeniye sunuluyor. Renk ve desen seçenekleri de bulunan bu havlular kadın, erkek ya da unisex kategorilerinde seninle buluşuyor. Kadın plaj havlusu modelleri daha çok canlı renklerde ve desenlerde iken, erkek plaj havlusu modelleri, koyu renk tonlarında ve geometrik desenlerle sunuluyor. Geniş seçenekler ile yeni sahiplerini bekleyen kadın ve erkek havlu modellerini sen de çok seveceksin...

Plaj Havlusu Modelleri

Plaj havlusu modelleri, kullanım amaçlarına göre değerlendirilebilir. Sadece denizden çıktıktan sonra kurulanmak için bir plaj havlusuna ihtiyacın varsa, küçük boyutlarda havlular sana yeterli olacaktır. Plaj çantasına kolayca sığan bu havluyu her yere taşıyabilir, ihtiyacın olduğunda kullanıp kuruyunca yeniden çantana yerleştirebilirsin. Güneşlenmek için bir havluya ihtiyacın var ise kendi boyuna uygun ebatlarda ürünleri seçmelisin. Güneşlenme havlusunun biraz daha kalın yapılı olması da önemlidir. İnce yapılı havlularda uzandığın an kumları ya da şezlongu hissedip rahat edemeyebilirsin. Kalın yapılı havlular, güneşlenmek için uzandığında herhangi bir rahatsızlık hissetmenin önüne geçer.

Bazı plaj havlusu modelleri, aynı zamanda pareo ya da peştemal görevi de görür. Bu tür ürünler dikdörtgen şekilli olabildiği gibi yuvarlak şekilli de olabilir. Omuz üzerlerinden geçirilip pareo gibi bağlanan ya da bel kısmına sarılıp peştemal olarak kullanılan plaj havlularının desenleri ve renkleri de farklıdır. Kadınlar için çiçek desenli, erkekler için de dama desenli özel havlu tasarımları tercih edilebilir.

Yeni bir havlu satın almadan önce ürün özelliklerini incelemende de fayda var. Kullanım sırasında, kullanım sonrasında ve yıkanma aşamasında ürünün zarar görmemesi için kullanıcıyı uyaran bu özelliklerin mutlaka dikkate alınması gerekir. Aksi halde yıkanma talimatlarına uyulmadan temizlenen havlular zarar görebilir, yıpranıp renklerinde solma yaşanabilir. Severek satın aldığın yeni ürünleri uzun süre kullanmak için sen de bu talimatları okuyup dikkat ederek plaj havlunun ömrünü uzatabilirsin.

Plaj Havlusu Fiyatları

Plaj havlusu fiyatları ürünün ebatı, kumaşının türü, kalitesi, üzerinde işlenen malzemeler ve markasına göre değişiklik gösterir. Kullanımına, ebatına ve kumaşının türüne karar verilen bu plaj havlularını seçerken fiyattan önce özelliklerine bakman gerekir. Lidyana plaj havlusu fiyatları da yine özelliklerine göre değişiklik gösterir. Satın alma aşamasında ise mutlaka havluların ebatlarına dikkat etmelisin. Sadece denizden çıktıktan sonra hafif kurulanmak için küçük bir havlu tercih edebilirsin. Bu havluyu plajda oturmak istediğinde şezlongların üzerinde de kullanabilirsin. Ancak tamamen şezlong üzerini kaplaması için orta boy plaj havluları tercih etmelisin. Bu havlular kurulanmanın yanında üzerinde minder olmayan şezlonglarda güneşlenmek istenildiğinde serilerek kullanılabilir. Lidyana kampanya ve indirimleri arasında uygun plaj havlusu fiyatları sunuyor. İstediğin özelliklerde ise bu ürünleri satın alıp kazançlı bir alışverişe imza atabilirsin. Lidyana, evden çıkmadan, kaliteli markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşmanı sağlıyor. Sen de bu ayrıcalıktan yararlanmak için vakit kaybetmeden sipariş verebilirsin.

Yukarı Çık