• Pinca Pinca-Funfair Pink&Leaves
  • Pinca Pinca-Funfair Pink&Leaves
  • Pinca Pinca-Funfair Pink&Leaves
  • Pinca Pinca-Funfair Pink&Leaves
Pinca

Pinca-Funfair Pink&Leaves

135.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
%100 el yapımı.Suni deri ve pamuklu kumaş kullanılarak üretilmiştir. Ölçüler: 17*14*28 cm. İpleri fonsiyonel olarak kullanarak, çantanızı sırtınıza asabilir, elinizde taşıyabilir veya omzunuza asarak kullanabilirsiniz. Have fun!
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Pinca ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü