• Pin Gömlek PINGÖMLEK KENSINGTON MONTELLO VESTA COMBO 32 ÜÇLÜ SET ERKEK GÖMLEK DESENLİ BEYAZ AÇIK MAVİ BEJ
  • Pin Gömlek PINGÖMLEK KENSINGTON MONTELLO VESTA COMBO 32 ÜÇLÜ SET ERKEK GÖMLEK DESENLİ BEYAZ AÇIK MAVİ BEJ
Pin Gömlek

PINGÖMLEK KENSINGTON MONTELLO VESTA COMBO 32 ÜÇLÜ SET ERKEK GÖMLEK DESENLİ BEYAZ AÇIK MAVİ BEJ

297.00 TL 184.29 TL (%38 indirim )
Ölçü Rehberi
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Erkek iş gömleği Cotton Blend Custom Fit top boyalı ve BASKILI gömlek . Gururla hediye edebileceğiniz, keyifle giyebileceğiniz yüksek kaliteli gömlek.Farklı ve Özel olduğunuzu hissedecek ve hissettireceksiniz. Yıkamadan sonra ÇOK KOLAY  ütülenebilir özelliği vardır. Yumuşak tuşeli Custom Fit kesimli erkek gömleğidir. Kullanılan kalıplar, 108 yıllık İngiliz kalıplardır.    Tüm dikişler 1 cm'de 7 vuruştur. Uzun kollu 6,5cm'lik çift düğmeli yuvarlak manşetlidir. 10 cm'lik çift kat  roba Arkada pens 6 cm yaka ucu Yedek düğme mevcuttur. Sabit balenlidir. Etek oval CV yaka Omuzlar BOSS dikişlidir. Yanlar çift iğne temiz kapamalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Pin Gömlek ürünü Daha fazla Gömlek ürünü