Koton Accessories

Pembe Çiçekli Sırt Çantası

49.99 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
Suni Deri
En: 30 cm  Yükseklik: 35 cm

Marka Hakkında

Büyüme stratejisini yenileyen KOTON bilgi, deneyim ve teknolojisini kullanarak yürüttüğü sistemli çalışmaları ile bugün yurt içi ve yurt dışında birçok mağazası ile hizmet vermektedir. Modanın tüm trend, stil sahibi renk, desen, çizgi ve kuplarıyla hazırlanan koleksiyonlar, günün her anında şık ve bakımlı görünmek isteyen herkes için...

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Koton Accessories ürünü Daha fazla Sırt Çantası ürünü