• Paul Mitchell Paul Mitchell Curls Kvırcık Saçlar için Elektriklenme Önleyici Saç Kremi 200 ml
  • Paul Mitchell Paul Mitchell Curls Kvırcık Saçlar için Elektriklenme Önleyici Saç Kremi 200 ml
Kargo Bedava
Paul Mitchell

Paul Mitchell Curls Kvırcık Saçlar için Elektriklenme Önleyici Saç Kremi 200 ml

299.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Paul Mitchell Curls Kvırcık Saçlar için Elektriklenme Önleyici Saç Kremi 200 ml Kıvırcık ve dalgalı saçlar için geliştirilmiş özel formüle sahiptir.Buklelerin daha dolgun ve belirgin olmasına yardımcı olur.

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Paul Mitchell tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Paul Mitchell ürünü Daha fazla Saç Bakım ürünü

Bunları da Beğenebilirsin