• Paul Mitchell Paul Mitchell Colorcare Boyalı ve Hassaslaşmış Saçlar için Maske 150 ml
  • Paul Mitchell Paul Mitchell Colorcare Boyalı ve Hassaslaşmış Saçlar için Maske 150 ml
Kargo Bedava
Paul Mitchell

Paul Mitchell Colorcare Boyalı ve Hassaslaşmış Saçlar için Maske 150 ml

289.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
PAUL MITCHELL Colorcare Boyalı ve Hassaslaşmış Saçlar için Maske 150 ml  Boyalı ve hassas saçlar için özel bakım özleri içerir Saç yapısını koruyan ayçiçeği özü ile formüle edilmiştir Saç renginin solmasını önleyen UVA ve UVB koruması sağlar Parlak renklerde, daha güçlü bir saç ortaya çıkarır

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Paul Mitchell tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Paul Mitchell ürünü Daha fazla Saç Bakım ürünü

Bunları da Beğenebilirsin