• Paul Mitchell Paul Mitchell awapuhi wild ginger® KERATRIPLEX® TREATMENT 10ml a 10 Ampullen
  • Paul Mitchell Paul Mitchell awapuhi wild ginger® KERATRIPLEX® TREATMENT 10ml a 10 Ampullen
  • Paul Mitchell Paul Mitchell awapuhi wild ginger® KERATRIPLEX® TREATMENT 10ml a 10 Ampullen
Kargo Bedava
Paul Mitchell

Paul Mitchell awapuhi wild ginger® KERATRIPLEX® TREATMENT 10ml a 10 Ampullen

1,500.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Keratriplex Treatment Onarıcı Keratinli Serum 10x10ml   Özellikleri Keratin yüklemesi ile anında onarım - Işlem görmüş, yıpranmış, kuru ve hassas saçlar için yoğun bakım kürü. Onarır, güçlendirir, korur ve parlaklık kazandırır. Insan  saçının sıvı şeklini andıran bu özel 3 keratin karışımı işlem görmüş, yıpranmış ve zayıf saçları en içten dışa doğru anında onarır. %80 saç kırıklarını onarır  %35 parlaklığı arttırır  %67 renk solmasını önler 3 farklı keratin karışımı. Yüksek konsantre keratin proteinleri işlem görmüş ve yıpranmış saçları en içten dışa doğru yeniden yapılandırır, onarır ve daha fazla zarar görmemesi için özel bir koruma sağlar.    Uygulama Saçlarınızı yıkayın ve durulayın ve havlu ile ıslaklığını giderin. Ampülü kırın ve uygulama şişesine boşaltın.  nemli saça 1 veya 2 ampül uygulayın. Saçı tutamlara ayırarak keratin sıvısını saç derisine gelmeyecek şekilde uygulayın. Keratin sıvısının saçın içine işlemesi için her tutamı en az 5 defa parmak uçlarınızla iyice ovalayın. 5 dk bekletin, durulamayın.Awapuhi wild ginger maske uygulayın ve ısı altında 10 dk. Bekletin ve sonrasında durulayın.

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Paul Mitchell tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Paul Mitchell ürünü Daha fazla Saç Bakım ürünü

Bunları da Beğenebilirsin