Parrot

Jumping Race Kırmızı

699.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Kusursuz Sıçramalar

Parrot Jumping Sumo tepki verebilen robottur. Güçlü kişiliği döner, koşar, zig-zaglar, daire çizer, 90° dönüşler yapar. Anında 80 cm yükseğe kadar sıçrayabilir. Jumping Sumo sizlere 3 farklı kontrol modu sunar:

1. Jumper: 80 cm yukarı ve ileri zıplar, ve herzaman tekerlekleri üzerine iner.
2. Kicker: Yolu üzerindeki objeleri iterek sprint atar!
3. Auto-Balance: Otomatik olarak denge sağlayacaktır, dengeli kaykaylar gibi.

Ücretsiz FreeFlight 3 uygulaması ile akrobatik hareketler yapabilirsiniz.
Yerleşik kamerası sayesinde sizi MiniDron aksiyonlarına bağlar!

Zıpla ve Yuvarlan!

Sofistike teknolojisi sayesinde kumandalı modellerde bulamayacağınız keskinlikte dönüşler yapar. Kolaylık ve keyifle Parmak uçlarınızla kullanın. Jumping Sumo yerleşik ünitesi sayesinde komutunuzla anında yarım ve U dönüşler yapar. Kullanım şeklinize göre moralini belli edecek birbirinden farklı sesli bildirimlerde bulunur. Elinize aldığınızda ise zıplamanın kapatıldığı mesajını LED ışıklarla belirtir.

Kutu İçeriği

1 Jumping Race Drone

1 Batarya

2 yedek kauçuk ped

1 USB den Mikro USB'ye kablo

1 Set çıkartma


Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Parrot ürünü Daha fazla Drone & Kumandalı RC Araçlar ürünü