Parrot

Jumping Night Siyah

699.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Zıpla ve Yuvarlan!

Sofistike teknolojisi sayesinde kumandalı modellerde bulamayacağınız keskinlikte dönüşler yapar. Kolaylık ve keyifle Parmak uçlarınızla kullanın. Jumping Sumo yerleşik ünitesi sayesinde komutunuzla anında yarım ve U dönüşler yapar. Kullanım şeklinize göre moralini belli edecek birbirinden farklı sesli bildirimlerde bulunur. Elinize aldığınızda ise zıplamanın kapatıldığı mesajını LED ışıklarla belirtir.


UygulamaÜcretsiz pilotaj uygulaması, akıllı telefon ve tabletleri ile iOS, Android ve Windows Phone tabanlarında kullanılır.Bağlantı: Kendi WiFi(r) ağını kurar; (AC) 2.4 yada 5 Ghz network.Mesafe: 50 metreye kadarDoğrusal stabilite: Gyroskop ve akselometreKamera: Geniş Açı: Canlı aktarım akıllı telefona ve tablete.Çözünürlük: 640 x 480 px, 15 fpsBatarya: Lithium-Polymer ayrılabilir (Rolling Spider ile uyumludur)20 dakika dayanır, 90 dakikada şarj olacaktırHız: 2m/s (7 km/h)EbatlarTekerlekler Açık: 7.28 x 5.90 x 4.33 inches 
Tekerlekler Kapalı : 5.63 x 5.90 x 4.33 inchesAğırlık: 180 gr
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Parrot ürünü Daha fazla Drone & Kumandalı RC Araçlar ürünü