X

Parfüm Setleri

25 adet ürün bulundu

 

Parfüm Seti Kampanyaları

Stiline önem verenlere hitap eden Lidyana giyimden çantaya, saatten kozmetiğe kadar onlarca kategori altında yüzlerce ürün grubu sunuyor. Kozmetik kategorisi altında makyaj, cilt bakım, saç bakım, güneş bakım, dermokozmetik ve parfüm çeşitleri yer alıyor. Lidyana kaliteli ve şık parfüm seti ürünleri ile bulunduğun her ortamda şıklığını tamamlıyor.

Stilinin ve karakterinin göstergelerinden biri olan parfümler; günlük hayatta, şık ortamlarda, ofiste ya da davetlerde kombinlerine eşlik ediyor. Hem erkek hem kadın modasının bir parçası olan parfüm setleri her yerde ve her zaman hoş ve etkileyici koku bırakmana olanak tanıyor. Parfüm, deodorant, krem, vücut losyonu, maskara, duş jeli gibi farklı ürünlerden oluşan parfüm seti çeşitleri stilini yansıtmanın en pratik araçlarından biri oluyor. EDP ve EDT parfüm çeşitlerini bir araya getiren setler, seni aradığın kokuda daha yoğun esanslı EDP ile daha az yoğun EDT arasında tercih yapmak zorunluluğundan kurtarıyor. Seyahat boy parfüm çeşitlerini içeren parfüm seti ürünleri, tarzına ve cildine yakışan parfüm çeşidini seyahatte ve yolculukta daha kolay taşımana olanak tanıyor. Vücut losyonlu parfüm seti ürünleri, duş sonrası kokunun cildine iyice işlemesini ve parfümünün daha kalıcı olmasını sağlıyor. Maskara ve parfümün buluştuğu setler, her zaman bakımlı görünmene yardımcı oluyor. Lidyana, sayısız parfüm setleri ile seçeneklerini artırıyor. Parfüm seti kampanyaları ile aradığın kokuyu en uygun fiyatlarla satın alabilirsin. Parfüm setleri sevdiklerin için de en şık hediyelerden biri olacak.

Parfüm Seti Çeşitleri

Kokun tarzın hakkında ipucu verdiği için parfüm setleri seçiminde birçok faktöre dikkat etmen gerekiyor. Bu faktörlerin başında sana en uygun koku türlerine karar vermek geliyor. Öncelikle, meyve aromalı, çiçek aromalı, baharat esanslı, vanilyalı ya da odunsu kokulardan hangisinin seni cezbettiğini belirlemelisin. Hangi tür esansın tenine ve tarzına uygun olduğunu belirledikten sonra mevsime, ortama, hayat tarzına göre farklı kokuları deneyebilirsin. Sıcak havalarda parfümün kokusu keskinleştiğinden ve aroması daha da arttığından yaz aylarında daha hafif kokular tercih etmelisin. Kış aylarında ise baharat esanslı, odunsu ya da vanilyalı kokular ile stilini tamamlayabilirsin.

Daha hafif esanslı ve fresh kokular günlük hayatın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Davetler, organizasyonlar ve şık ortamlarda ise tarzını daha yoğun aromalarla taçlandırabilirsin. Koku seçiminde hayat tarzın da önem arz ediyor. Sana en uygun parfümün yer aldığı parfüm setleri içinde deodorant, seyahat boyu parfüm, vücut losyonu, maskara, duş jeli, vücut kremi gibi ürünler de seni bekliyor. İşlevsel ve şık parfüm seti ürünleri ile her zaman hoş ve etkileyici bir koku bırakabilirsin.

Parfüm Seti Fiyatları

Satın aldığın kokunun teninde nasıl durduğunu anlamanın en kolay yolu, kokuyu el bileklerinin iç kısmına sıkmaktır. Parfüm sıkarken bir süre beklemek, kokuyu en doğru şekilde algılamanı sağlayan önemli unsurlardan biri oluyor. Çünkü parfümü ilk sıktığında ortaya çıkan ve üst nota denen kokunun etkisi sadece ilk birkaç dakika sürüyor. Keskin üst notalar yok olduğunda ortaya çıkan ve genel olarak çiçek ve aromatik aromalardan oluşan kokuya orta nota deniyor. Alt nota ise parfümü sıktıktan en az yarım saat sonra duyuluyor. Orta nota etkisini yitirmeye başlarken yayılan ve parfümün gerçek kişiliğini gösteren alt notada yoğunluk daha fazla oluyor. Bu nedenle herhangi bir kokunun cildinde nasıl bir etki bıraktığını anlamak bir süre beklemeli ve orta ve alt notayı keşfetmelisin.

Sayısız parfüm çeşidini duş jeli, deodorant, maskara, vücut losyonu gibi tarzını tamamlayan ürünlerle bir araya getiren şık parfüm setleri Lidyana’da seni bekliyor. Parfüm setleri hem tarzını tamamlıyor hem de karşı tarafta olumlu bir etki bırakmana olanak tanıyor. Lidyana, parfüm seti fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Yukarı Çık