X
  • Palmer's Palmers Cocoa Butter Formula Bald Balm Spf 30 64G
Palmer's

Palmers Cocoa Butter Formula Bald Balm Spf 30 64G

151.00 TL 130.00 TL (%14 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Özellikle kel ve traş başlarını pürüzsüzleştirmek, nemlendirmek ve korumak için formüle edilmiştir. Cilt tonuna bile yardımcı olurken kafa derisini nemlendirmek için 24 saat nem sağlar. Uzun süre kalıcı sonuçlar, tüm kafanın gün boyu nemlendirilmiş, rahat ve korunmuş hissetmesini sağlar.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Palmer's ürünü Daha fazla Dudak Bakımı ürünü