• Oxydo OXYDO OX 1075/S 263N3 UNİSEX GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
  • Oxydo OXYDO OX 1075/S 263N3 UNİSEX GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
  • Oxydo OXYDO OX 1075/S 263N3 UNİSEX GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
Oxydo

OXYDO OX 1075/S 263N3 UNİSEX GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

870.00 TL 226.99 TL (%74 indirim )
79.46 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Oxydo Marka Güneş Gözlükleri 2 Yıl  Oxydo Türkiye Distribütörü güvencesi altındadır. Orijinal Kılfı, Silme Bezi ve Garanti sertifikaları ile birlikte gönderilecektir. Tüm ürünlerin fotoğrafları özel stüdyolarda çekilmiştir. %5 oranında renk sapması mümkündür.  

Bu ürün Lidyana adına Filiz Optik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Oxydo tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Oxydo ürünü Daha fazla Güneş Gözlükleri ürünü