• Oudun&Anda Palo Santo Hediye Seti
  • Oudun&Anda Palo Santo Hediye Seti
  • Oudun&Anda Palo Santo Hediye Seti
Kargo Bedava
Oudun&Anda

Palo Santo Hediye Seti

170.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Kokusuna aşık olacağınız mucizevi kabul edilen bu odun parçalarını gelin biraz tanıyalım; Ekvador'daki ve Güney Amerika'nın her yerindeki Şamanlar, özellikle ormandaki törenlerde, bir kişinin veya bir yerin enerjisini temizlemek için bu odun dumanını kullanırlar.
Ekvador'daki herkes bilir ki, evinizde palo santo yakarsanız, bunun iyi enerjilerle kutsanacağını, size, ailenize, projelerinize iyi gelir.
Palo Santo'nun kokusu sizi iyi bir meditasyon durumuna sokar.
Bu ahşabın çayını içmek bağışıklık sistemini uyarmak ve iltihapla savaşmak için iyidir. "Mistik" palo santo ağacından kurutulmuş odun yakmak ve yoğun yağlarını toplamak, ağacın ruhsal uygulamaları nedeniyle yüzyıllardır halk ilaçlarında ve şamanlar ("hekimler") tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.
Palo santo ağaçlarından elde edilen odun da genellikle tütsü olarak yakılır ve aromatik reçinelere ve uçucu yağlara sahip olduğu için doğal bir sivrisinek kovucu (sitronella yağı gibi) yapmak için kullanılır.
Diğer tütsülere benzer şekilde palo santo ağacının talaşlarını yakarak yakılan koku, mistiklere göre böcekleri ve ruhsal "kötü enerjiyi" uzak tutar.
Palo Santo Bağışıklığa Yarar Sağlar ve İltihabı Azaltır.
Günümüzde palo santo ağaçları yaygın olarak yetiştirilmekte ve toplanmaktadır, böylece odunları buharla damıtma yoluyla şişelenmiş uçucu yağ üretmek için kullanılabilir.
Palo santo, akıl sağlığı uygulamalarının yanı sıra, bağışıklığı artırmak ve hastalıklarla savaşmak söz konusu olduğunda umut verici faydalar sunar. Limonen ve α-terpineol dahil olmak üzere terpenler adı verilen zengin bir antioksidan ve fitokimyasal kaynağı olarak konsantre palo santo yağı, serbest radikal hasarıyla (oksidatif stres olarak da adlandırılır) savaşmada, mide ağrılarını gidermede, stresle savaşmada, artrit ve iyileşmeye bağlı ağrıları azaltmada etkilidir.

Palo Santo nasıl kullanılır ?
Palo Santo ağaç parçalarınızı bildiğimiz kimyasal tütsülerden farklı olarak kullanıyoruz.
Her bir parçanın defalarca kullanılma özelliği vardır. Odun parçalarını çakmak ya da kibrit yardımı ile ucunu yakıyoruz ve 30 saniye kadar alev almasını sağlıyoruz
Daha sonra ucundaki ateşi üfleyerek söndürüp çıkan dumanı evimizde ve üzerimizde gezdiriyoruz ya da yanmaz bir kabın içinde tercihen eğik açıyla 1- 2 dakika dumanından faydalanıyoruz.
Ve söndükten sonra defalarca aynı parçadan faydalanabiliyoruz.

Palo Santo Hediye Setimizin İçinde ; 1 adet seramik palo santo tütsülük , 3 adet palo santo tütsü çubuğu Kullanım & tanıtım kartlarımız

Bu ürün Lidyana adına Oudun & Anda tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Oudun&Anda tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Oudun&Anda ürünü Daha fazla Koku & Mum ürünü