• Oudun&Anda BAKIR Ylang Ylang & Lavanta
  • Oudun&Anda BAKIR Ylang Ylang & Lavanta
  • Oudun&Anda BAKIR Ylang Ylang & Lavanta
Kargo Bedava
Oudun&Anda

BAKIR Ylang Ylang & Lavanta

200.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Elde dövülerek form bulan bakır kabımızın içine , Saf Ylang Ylang , Lavanta uçucu yağımızı ekledik. Her zamanki gibi bitkisel soya parafinimiz ve doğal pamuk fitilimizle harmanladık. Kokusu ve bakırın ait olduğu ateş elementinin uyumu sizi sarsın şifalandırsın istedik... Yanma süresi : En az 60 saat Boyutlar : 12 cm çap 3 cm yükseklik Ağırlık : 175 gr mum

Bu ürün Lidyana adına Oudun & Anda tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Oudun&Anda tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Oudun&Anda ürünü Daha fazla Koku & Mum ürünü