X
  • Osis Osis Upload 2 Medium Control Volume Saç Şekillendirici Krem 200 ml
Osis

Osis Upload 2 Medium Control Volume Saç Şekillendirici Krem 200 ml

100.00 TL 73.52 TL (%26 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hacim Kremi Pürüzsüz, hacim veren güçlü formül gliserin ve pantenol saçı nemlendirir, sağlık katar ve pürüzsüzleştirir. <BR>Hafif film (ince tabaka) oluşturucular, orta dereceli şekil kontrolü sağlar. <BR>Pürüzsüz, ağırlaştırmadan anında hacim Orta dereceli kontrol Hacim Kadifemsi bir his, parlaklık kazandırır. <BR>Isıyla veya doğal kurutma için idealdir.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Osis tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Osis ürünü Daha fazla Saç Şekillendirici ürünü