Organix

Keratin Oil Kırılma Engelleyici Şampuan 385ml

48.00 TL 40.00 TL (%17 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.

Aşırı işlem görmüş, kuru ve güçsüz saçları kuvvetlendiren kırılma engelleyici keratin yağ serisi!

Çift etkili formülü 2 ayrı teknoloji kullanılarak saçları güçlendirmek için geliştirildi.

Keratin liposomları, içerdiği proteini saç gövdesine ve saç tellerinin iç katmanlarına kadar taşımayı hedefler. Saç tellerinin elastikiyetini arttırarak şekil verme ve taramadan kaynaklanan kırılmaları engellemeye yardımcı olur. 

Argan yağı tüm saç tellerini neme doyururken ışıl şıl bir görünüm sağlamasına yardımcı olur.


Neden OGX ? Güçlü antioksidan içerikleri ile saçı koruma altına alıp, mükemmel bir parlaklık sağlamaya yardımı olur. Eşsiz formülü ile saçı nemlendirir, saç gözdesini güçlendirir, saçlı deriyi korur ve saçı sağlığına kavuşturmayı hedefler. SÜLFAT İçermez ; Sülfat göz, deri ve cildi tahriş ederken saçta nem kaybına ve saç renginde bozulmalara sebep olur. 

PARABEN İçermez ; ürünün raf ömrünü uzatmak üzere kullanılan bu madde, deride egzama tibi tahriş ve alerjik reaksiyona sebep olur. Güvenli içeriği ile tüm aile bireyinin güvenle kullanabileceği şampuan markasıdır. Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Organix ürünü Daha fazla Şampuan ürünü