• Organix Argan Oil of Morocco Saç & Vücut Bakım Yağı
Organix

Argan Oil of Morocco Saç & Vücut Bakım Yağı

70.00 TL 48.00 TL (%31 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Saç İçin Uygulama:

1- Yogun Bakım Yapmak İçin Dus Esnasında Saçınızı Sampuanladıktan Sonra Avucunuza Aldıgınız Bir Miktar Ürünü Kırık Saç Uçlarınıza Uygulayın. En İyi Sonuç İçin 3 Dk Bekleyin Ve Durulayın.

2-: Banyo Sonrası Nemli Saç Ve Saç Uçlarına Uygulanır. Durulanmaz.

Vücut İçin Uygulama: Tüm Vücudunuza Sabah Ve Aksam İyice Yedirerek Uygulayın. 
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Organix ürünü Daha fazla Saç Bakım Yağı ürünü