Oilily

Daimi Elbise

290.00 TL 145.00 TL (%50 indirim)
E-posta HABER VER
100% Pamuk. Beauty, love, nature and imagination are all found in the Daimi dress. Exceptionally crafted in poplin and fully lined in soft jersey cotton, it is the perfect choice for any occasion. The charming embroidered applique features a mother bird embracing her young offspring, surrounded by beautiful flowers and just a few sequin embellishments. With a crisp white collar, zippered back and A-line silhouette, she will choose this dress time and time again.
Teslimat; Siparişiniz, kargoya 999 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Oilily ürünü Daha fazla Çocuk Elbise ürünü