• Nur Karaata Helie Bleu Blanc Bikini With Mia Belt
  • Nur Karaata Helie Bleu Blanc Bikini With Mia Belt
Kargo Bedava
Nur Karaata

Helie Bleu Blanc Bikini With Mia Belt

İlk yorumu sen yap.
850.00 TL
297.56 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
%100 PES\n\nNur Karaata ürünleri vücudu toparlayıcı özelliği olması nedeniyle çok esnek bir kumaştan üretilmemektedir ve kalıpları dardır.\nBeden seçimlerinde alt bedeninizi göz önünde bulundurarak size en uygun bedeni kolaylıkla seçebilirsiniz.\n\nS: 34-36\nM: 38\nL: 40-42\n\nKurumayı zorlaştırdığı için hiç bir ürünümüzde göğüs pedi kullanılmamaktadır.\n\nKrem ve güneş yağı ile temasından kaçının.\nSoğuk suyla , elde yıkayınız.\nDeterjan kullanmayınız.\nIslakken diğer renkli ürünlerle temas ettirmeyiniz.\nDüz zeminde kurutunuz.

Bu ürün Lidyana adına Nur Karaata tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Nur Karaata tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Nur Karaata ürünü Daha fazla Bikini Takım ürünü