Kathre

Nil Yeşili Çiçek Cam Yüzük

138.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
925 Ayar Gümüş
İtalyan Cam Çubuklar, Swarovski Kristali
Ayarlanabilir Yüzük Ölçüsü
Ürün 4 iş günü içinde teslim edilir.

Tasarımcı Hakkında

Mühendislik ve MBA eğitimden sonra atıldığı kurumsal çalışma hayatı esnasında  Kurshuni Cam Atölyesi’nde Lokman Kurşunlu’dan alev sanatı dersleri aldı. Beykoz Cam Ocağı Vakfı’nda Michaela Möller’in cam boncuk ve Julie Anne Denton'ın alev sanatı programlarını tamamladı. Burçin Evrim'den özel dersler aldı. Son olarak Eylül 2010’da İtalya’da dünyaca ünlü cam sanatçısı Lucio Bubaco’nun heykelsi formlar konulu workshop'una katıldı.

'Cam sanatını çağdaş formlarla yorumlamak ve el yapımı tasarımları arzu nesnesi haline getirmek' vizyonuyla, önemli cam tasarımcılarımızdan Berna Terziahmetoğlu tarafından hayata geçirilen Kathre Cam Stüdyosu, zamana yenilmeyen, günlük kullanım yanında "aile yadigarı" olarak tanımlanabilecek özel tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Kathre markası, alevin ve camın zarafetiyle “cam”ı mücevherleştirip ölümsüzleştiriyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kathre ürünü Daha fazla Yüzük ürünü