Nike

Nike Pro Hypercool Limitless Kadın Atlet

139.00 TL 83.40 TL (%40 indirim)
Ölçü Rehberi
AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
E-posta HABER VER
BEĞENDİKLERİME EKLE

Vücudu saran dikişsiz kesimi ve çok terleyen bölgelere yerleştirilmiş fileyle Nike Pro Hypercool Limitless Kadın Antrenman Atleti, en iyi nefes alabilen içliktir.

GELİŞTİRİLMİŞ HAREKET

Bu Nike Pro atlet, yarışçı sırtı tasarımı ve dar kesimiyle tam hareket kabiliyeti sağlar. Dikişsiz kumaş, hareket ederken teninde süper yumuşak bir his uyandırır.

NEFES ALABİLİRLİK

Atlete dikişsiz olarak örülmüş üç file dokusu, en çok terleyen bölgelerde optimum nefes alabilirlik sağlar.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Nike ürünü Daha fazla Spor Atlet ürünü