Nike

Nike Air Zoom Vomero 11 Erkek Spor Ayakkabı

439.00 TL 130.00 TL (%70 indirim)
Bu ürünü AVM'lerde ki "Easy Point" noktalarından aynı gün teslim alabilirsiniz.
Bu ürünü kurye teslimatı ile aynı gün teslim alabilirsiniz.

İNANILMAZ RAHATLIK. DİKKAT ÇEKİCİ HIZ.

Şimdiye kadarki en hızlı versiyon olan Nike Air Zoom Vomero 11 Erkek Koşu Ayakkabısı, önceki modele göre daha yumuşak malzemelerle tasarlanmıştır ve yumuşak yastıklama ve hızlı tepki kabiliyetinin etkileyici bir kombinasyonunu sunar.

YUMUŞAK KOŞU DENEYİMİ

Lunarlon, kilometreler boyunca yumuşak yastıklama sunar. Köpük, ayağın arka kısmında daha sert, ayak tarağında ise daha yumuşak olduğu için topuğun yere temasından parmak uçlarında yükselmeye yumuşak geçiş sağlar.

HIZLI TEPKİ VEREN YASTIKLAMA

Topuk ve ayak tarağındaki Nike Zoom Air birimleri hızlı tempodaki koşular için ideal olan ve hızlı tepki veren hafif yastıklama sağlar. Topuğun üst kısmına yerleştirilen yumuşak malzeme daha fazla rahatlık ve ultra yumuşak bir koşu deneyimi sunar.

DAHA İYİ UYUM

Yeniden geliştirilen Flymesh ayak tarağına daha iyi uyum sağlarken ihtiyacın olan havalandırma ve desteği sunar. Bilekteki yeni, daha yumuşak malzemeler yumuşaklık ve rahatlık sunarken köpük dil ayağının üst kısmını yastıklar. Böylece bağcıkların neden olduğu basınç azaltılır.

DAHA FAZLA AYRINTI

 • Tam boy iç kısım ayağı çorap gibi sarar
 • Flywire kordonlar ayağının orta kısmını sararak ayağa uyum sağlar ve destek sunar
 • Dış tabanın yan kısmındaki kauçuk kavrama çizgisi darbe anında yastıklama sağlar
 • Segmentli kauçuk esnekliği artırır
 • Basınç haritalı kauçuk nötr ve etkili adım atmanı sağlar
 • Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

  Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


  İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
  Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
  Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
  Daha fazla Nike ürünü Daha fazla Spor Ayakkabı ürünü