New Balance

Sportsoul New Balance 860 Erkek Koşu Ayakkabısı

415.00 TL 311.25 TL (%25 indirim)
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
860v6 ile Go-to stabilite çok daha modern bir tasarımla performans sunmaya devam ediyor. ABZORB ve ACTEVA arayüzü kesintisiz, hassas yastıklama sunarken kombinasyon sentetik ve kaynak geçişli üst kısım ayağı güvenle sarar. Yepyeni PL-10 kalıbının ilk kez görücüye çıktığı 860v6’nın sadeleştirilmiş şekli ve parmaklardan güç alma özelliği, stabilitesiyle ön plana çıkan bu ürünün yaşattığı ayak altı deneyimini ve ayakla uyum sağlama özelliğini güçlendirir. - Kaynak geçişli film ve nefes alan ağ yapısını bünyesinde barındıran sentetik üst yüzey- Stabilite dolu bir kullanım sağlamak üzere tasarlanmış asimetrik topuk karşılığı ve post uygulanmış post- ABZORB / ACTEVA arayüzü- T-Beam- Post uygulanmış stabilite post- kauçuk dış tabanAĞIRLIK:E: 290 gr.K: 248 gr.Menşei: Çin
Teslimat; Siparişiniz, kargoya 7 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla New Balance ürünü Daha fazla Spor Ayakkabı ürünü