• Nesti Dante Nesti Dante Emozioni In Toscana The Collection 150X6 Gr
Nesti Dante

Nesti Dante Emozioni In Toscana The Collection 150X6 Gr

140.00 TL 124.90 TL (%11 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.

Toscana Koleksiyonundaki Emozioni'den altı aromatik sabun içeren 150g boyutundaki güzel hediye kutusu. Toskana serisindeki Emozioni, Toskana'nın büyüleyici parfümlerine bir haraç.

Hediye kutusundaki sabunlar; 

Termal Su;Bloom'un termal bahçesini andıran taze saf bir koku,Köyleri ve Manastırı büyüleyici ve heyecanlandıran kurnaz bir çiçek kokusu ,dinlendirici bir odunsu koku. Altın Kırsal;Akdeniz Dokunuşunu rahatlatıcı ve yatıştırıcı ince bir çiçek kokusu,Taze Canlandırıcı koku Enchanting Forest;yeniden oksijenleşen taze odunsu bir koku.Nesti Dante, elle hazırlanmış sabunlaştırma yöntemini kullanan az sayıdaki ticari üreticiden biridir; uzman Soapmaker sabunlaşma sürecinin tüm aşamalarını kontrol eder. Fark, üretilen sabunun kalitesinde daha zengin ve daha yumuşak olarak görülebilir.Toskana'nın büyüleyici parfümlerinin tadını çıkarın.Saten hediye şeridine sahip açık bir asetat kutusuna güzelce sarılmış,geleneksel sabunlaşma işlemleri ile hazırlanmıştır.Hammadde daha zengin bir yumuşatıcı sabun verecek şekilde seçildi.Dermatolojik olarak test edildi. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.Elleri ıslatın ve kremsi bir köpük oluşturmak için Toscana Sabap'ta Emozioni'yi masaj yapın, yıkayın ve durulayın. Kullanım ömrünü uzatmak için sabunu kuru bir yüzeye bırakın.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Nesti Dante ürünü Daha fazla Sabun ürünü