Fashion By Pride

Neon Yaka

49.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
34-36-38 Beden Yakaya Uygun.
Neon Sarı Kumaş, Piramit Taş Detaylı
Teslim süresi 5 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

1981  Ankara  doğumlu Elif Uysal kendi markasını yaratma hayalini “fashionbypride” adı altında  2010 yılında gerçeğe taşımıştır. Tasarımcının ilk tescilli tasarımı “prideboxybag”  Eylül 2011’de satışa sunulmuştur. “Kullanamayacağım bir ürünü asla bir başkası için tasarlamam! “ ilkesinden yola çıkan Elif Uysal ürün kalitesi ve kullanım kolaylığından ödün vermemekle birlikte, tasarımlarını daha geniş kitlelere duyurmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fashion By Pride ürünü Daha fazla Yaka ürünü