• Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
  • Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
  • Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
  • Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
  • Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
  • Kısmet by Milka Nazarlı Plaka Bilezik
Kısmet by Milka

Nazarlı Plaka Bilezik

3,600.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
9,00 gr ,14 Ayar Pembe Altın
0,015 ct H Color Pırlanta
Teslim süresi 3 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

İstanbul’un oryantal kimliğinden düşen tozların şehirli izdüşümleri... Hem modern ve sade hem otantik ve Türk... Tüm parçalarında belki yüzyıllar öncesinden gelen güçlü ruhları, öğeleri hissettirmesine rağmen, bir o kadar da zamansız ya da her zamanlı. Kısmet mücevherleri, her mevsime ve her ortama doğal uyumuyla kişinin üzerinden asla çıkartmayacağı tasarımlar.

Kısmet kelime anlamı olarak gelecek ile ilgili şans demek, talih demek, meydan okumayan güçlü bir inanç demek. Müşfik ve pozitif.
Markanın yaratıcısı ve tasarımcısı Milka, üzerinde Kısmet taşıyan kişilerin de bu duyguyu hissedeceğine inanıyor.


Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kısmet by Milka ürünü Daha fazla Bileklik ürünü