X
  • My Dress Shop Bordo İpek Şantuk Siyah Yaka Dönüşlü Özel Tasarım Davet Elbisesi
  • My Dress Shop Bordo İpek Şantuk Siyah Yaka Dönüşlü Özel Tasarım Davet Elbisesi
  • My Dress Shop Bordo İpek Şantuk Siyah Yaka Dönüşlü Özel Tasarım Davet Elbisesi
My Dress Shop

Bordo İpek Şantuk Siyah Yaka Dönüşlü Özel Tasarım Davet Elbisesi

1,200.00 TL
420.08 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
Ölçü Rehberi
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Renk: Bordo
Ürün Açıklaması:Bordo rengi, yakası siyah ithal saten dönüşlü, bel korsajı gümüş taş aksesuarlıi ön eteği kısa, yanlar ve arka eteği uzun, astarlı, arkadan fermuarlı, ipek şantuk özel tasarım davet elbisesi kısa etek boyu:80 cm uzun etek boyu: 160 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla My Dress Shop ürünü Daha fazla Elbise ürünü