• MSI Msı Gg Vıgor Gk80 Cr Tr Gerçek Mekanık Rgb Led Gamıng Alumınyum Klavye Cherry Mx Red Anahtar Türkçe Q Her Tuş 16 Milyon Renk Mystıc Light Rgb Led Aydınlatma Kauçuk Ayak Özel Bilek Destekli 2M Örgü Kablo Altın Kaplama Usb Bağlantılı Oyuncu Klavyesi
MSI

Msı Gg Vıgor Gk80 Cr Tr Gerçek Mekanık Rgb Led Gamıng Alumınyum Klavye Cherry Mx Red Anahtar Türkçe Q Her Tuş 16 Milyon Renk Mystıc Light Rgb Led Aydınlatma Kauçuk Ayak Özel Bilek Destekli 2M Örgü Kablo Altın Kaplama Usb Bağlantılı Oyuncu Klavyesi

1,073.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Boyut: 19,0h x 9,0w Boyut Birim: cm Net Ağırlık: 1200 Mensei: CN
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla MSI ürünü Daha fazla Klavye ürünü