• MSI Msı Gg Vıgor Gk70 Cr Us Gercek Mekanık Rgb Led Gamıng Alumınyum Klavye Cherry Mx Red Anahtar Turkce Q Her Tus 16 Mılyon Renk Mystıc Lıght Rgb Led Aydınlatma Kaucuk Ayak 1.8M Orgu Kablo Altın Kaplama Usb Baglantılı Oyuncu Klavyesı
MSI

Msı Gg Vıgor Gk70 Cr Us Gercek Mekanık Rgb Led Gamıng Alumınyum Klavye Cherry Mx Red Anahtar Turkce Q Her Tus 16 Mılyon Renk Mystıc Lıght Rgb Led Aydınlatma Kaucuk Ayak 1.8M Orgu Kablo Altın Kaplama Usb Baglantılı Oyuncu Klavyesı

760.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Boyut: 19,0h x 9,0w Boyut Birim: cm Net Ağırlık: 1500 Mensei: CN
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla MSI ürünü Daha fazla Klavye ürünü