X
  • Mooshu Mooshu KARATON GM Günes Gözlüğü
  • Mooshu Mooshu KARATON GM Günes Gözlüğü
  • Mooshu Mooshu KARATON GM Günes Gözlüğü
Mooshu

Mooshu KARATON GM Günes Gözlüğü

1,149.00 TL 919.20 TL (%20 indirim )
321.78 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Mooshu KARATON GM Güneş Gözlüğü% 100 UV korumalı camlara sahiptir. 2 yılgozluk.cogarantisi kapsamındadır. Orjinal gözlük kılıfı, silme bezi ve garanti belgesi ile birlikte gönderilmektedir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mooshu ürünü Daha fazla Güneş Gözlükleri ürünü