• Moira Lighting Tel Sarkıt
  • Moira Lighting Tel Sarkıt
  • Moira Lighting Tel Sarkıt
Moira Lighting

Tel Sarkıt

1,940.00 TL 1,106.19 TL (%43 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ampul Bilgisi:6xE/27 max 100W - Ampul Set İçi Bilgisi:Ampul Dahil Degildir - Ürün Ağırlığı:4 Kg - Ürün Paket Ölçüsü:125x40x15h cm - Paketli Ürün Ağırlığı:3,2 Kg - Paket Tipi:KARTON KUTU - - made in Turkey
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Moira Lighting ürünü Daha fazla Avize ürünü