• Missha MISSHA Waffle Puff (4Adet)
Missha

MISSHA Waffle Puff (4Adet)

16.90 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
  Ciltteki fazla yağı
azaltarak, kapatıcı gücünü arttırır
!
Yumuşak ve pürüzsüz puf ile gereksiz olan yağı cildinizden uzaklaştırabilir ve cildinizi daha güçlü bir şekilde kapatabilirsiniz.
  Doğal kauçuk ile pürüzsüz uygulama

!
Esnek ve güçlü yapısı ile emilimi arttırarak mükemmel ve pürüzsüz makyaja kavuşmanızı sağlar.
Köşeli ve geniş
yüzey biçimi ile tertemiz bir uygulama

!
Alın ve yanak gibi geniş bölgelerle, burun veya dudak kenarı gibi uygulaması zor bölgelere kolay kullanım rahatlığı sunar.
Geniş bölgeler için kolay ve hızlı uygulama sunar.
Kendinden köşeli biçimi sayesinde uygulaması zor bölgelere detaylı kullanım sunar.
    Kullanılan ürünü ince ve doğal görünümde uygulayan puf isteyenler.   Geniş ve dar bölgelere tek seferde uygulama yapmak isteyenler.
 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Makyaj Fırçası ürünü