• Missha MISSHA Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue (Clear)
Missha

MISSHA Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue (Clear)

44.90 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
TAKMA KİRPİKLERİ VE GÖZ KAPAĞINI YAPIŞTIRMAK İÇİN DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ YAPIŞTIRICI
Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue
(Clear)
 01AÇIKLAMALARMISSHA Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue (Clear)  Doğal ve derin çift göz kapağı ! Düşük göz kapağı olan gözleri daha açık göstererek daha net bakışlar ortaya çıkarmaya yardımcı olur. İnce ama güçlü tutuş ! Hafif dokusu olmasına rağmen güçlü bir tutuş sağlar.
 02KULLANIM TALİMATLARIMISSHA Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue (Clear)  Çift göz kapağı için
Aplikatörle göz kapağı çizgisini oluşturmak istediğiniz yere eyeliner gibi ince bir çizgi çekiniz.
3-5 saniye kuruduktan sonra, göz kapağı oluşturucu aplikatör yardımıyla bastırarak keskin göz kapağı çizgisi oluşturabilirsiniz.
Takma kirpikler için
Takma kirpiğe yapıştırıcı uygulayınız, 10-12 saniye kurumasını bekleyiniz, ve kirpik diplerine yapıştırınız.
   03KİMLER KULLANMALIMISSHA Salon De Lash Glue & Double Eyeline Glue (Clear)  Doğal ve derin gözkapağı çizgisi oluşturmak isteyenler. Hafif bitişli bir takma kirpik yapıştırıcısı isteyenler.
 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Takma Kirpik ürünü