• Missha MISSHA MISA Yu Ryeo Whitening Sun Block  SPF50+/PA++++
Missha

MISSHA MISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++

189.90 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE

ORYANTAL BİTKİSEL ÖZLÜ NEMLENDİRİCİ & AYDINLATICI GÜNEŞ KORUYUCU GÜÇLÜ UV KORUMA VE AYDINLATMA ÖZELLİĞİ İLE CİLDİN CANLI GÖRÜNÜMÜNÜ DESTEKLER

MISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++


 01AÇIKLAMALARMISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++  Çok fonksiyonlı bitkisel güneş koruyucu cildi güçlü UV ışınlarından korur, aydınlatma ve kırışıklık karşıtı bakım sunar. Aydınlatıcı etkisi sayesinde kendi cildinize olan özgüveninizi sağlar. Nemlendirici ve kolayca uygulanabilen güneş koruyucu, ışıltılı bazı ile cilt tonunun daha aydınlık ve canlı görünümünü destekler.
  Oryantal bitkisel besleyici içerikler cilde sağlıklı bir nemlendirme sağlar. Fermente lotus çiçeği suyu ve tırtıl mantarı gibi besleyici içerikleri ile cilde çeşitli faydalar sağlar.
 02TEMEL İÇERİKLERMISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++   03KULLANIM TALİMATLARIMISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++  ► Cilt bakımının son aşamasında, yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız.
  KİMLER KULLANMALIMISA Yu Ryeo Whitening Sun Block SPF50+/PA++++      Kahverengi lekeler, çiller gibi leke problemi olanlar. Cilde bakım yapan, sistematik, çok yönlü aydınlatıcı bir bakım isteyenler. Yağlı his bırakmayan bitkisel ürünler kullanmak isteyenler. Makyaj ürünü kullanmadan cilt tonunu eşitlemek isteyenler. Kendi doğal cildinin ışıltısına ve aydınlığına güvenmek isteyenler.
  
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Kozmetik ürünü