• Missha MISSHA For Men Extreme Bubble Foam
Missha

MISSHA For Men Extreme Bubble Foam

124.90 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
GÜNLÜK YÜZ TEMİZLİĞİ GÖZENEK İÇLERİNDE BİLE TEMİZLİK!For Men Extreme Bubble Foam
 01AÇIKLAMALARMISSHA For Men Extreme Bubble Foam  Gözeneklerdeki yağ ve kiri derinlemesine temizleyin!
Üçlü etki ile yaratılan ince köpükler, erkek cildindeki yağların, gözeneklerdeki kir ve ince tozların derinlemesine temizlemesinde yardımcı olur.   Sert kabarcıklar ile yüksek oranda bağlanma!
Sert sabun köpükleri, yüksek bağlanma kapasiteleri ile cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Cildi sakinleştirici etki!
Fitonid içeren yapısıyla yorgun ciltlere nazikçe bakım yaparken sakinleştirici etki sağlar.
 02TEMEL İÇERİKLERMISSHA For Men Extreme Bubble Foam   03KULLANIM TALİMATLARIMISSHA For Men Extreme Bubble Foam  Yüzünüzü temizlemeden önce ellerinizi yıkayın.
Küçük miktarda köpük alın ve yüzün tamamına uygulayın.
Yağ salgısının daha çok olduğu burun ve çene çevresini daha fazla ovun.
Ilık suyla yüzünüzü iyice yıkayın.
 04KİMLER KULLANMALIMISSHA For Men Extreme Bubble Foam  Yüzünü sabunla yıkamaktan hoşlanmayan erkekler. Gözenek içindeki kirleri temizlemek isteyen erkekler. Temizlik esnasında Düşük tahriş isteyen hassas ciltli erkekler.
 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü