• Missha MISSHA A'PIEU Perfume Signal (Freesia)
Missha

MISSHA A'PIEU Perfume Signal (Freesia)

59.90 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
PERFUME SIGNAL
  EL KREMİ VE  DUDAK BALMININ  RANDEVUSU

  A’PIEU
 PERFUME SIGNAL  Yumuşak el kremi ve eriyen dudak balmı ile kurumuş  el ve dudaklarınıza aynı anda bakım yapan el kremi ve dudak balmı ikilisi
  ELLERİME FREZYA KOKUSU Menekşe kokulu el kremi kurumuş elleri yumuşatır ve temizler. Aynı zamanda uzun süre kalan Frezya kokusu bırakır.
  YUMUŞAKÇA ERİYEN SİHİRLİ DUDAK BALMI Sihirli dudak balmı ile kendi dudak renginizi yakalayarak doğal bir görünüme kavuşabilir ve daha canlı bir görünüm yakalayabilirsiniz.
  EL KREMİ VE DUDAK BALMI İKİLİSİ İLE EL VE DUDAK BAKIMI Anında kuruyan el ve dudakları bakıma alarak nemlendirme ve yumuşatma sunar.

  El kreminin hepsini kullandım ama dudak balmım hala bitmedi mi diyorsun?
Öyleyse dudak balmını  A’pieu Cerabutter el kremine takarak kullan!
  EL KREMİ İÇERİKLERİ
DUDAK BALMI İÇERİKLERİ
 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Missha ürünü Daha fazla Dudak Bakımı ürünü