• Milk Shake Milk Shake Derin Temizleme Sülfatsız Şampm.1000Ml
Milk Shake

Milk Shake Derin Temizleme Sülfatsız Şampm.1000Ml

228.00 TL 164.90 TL (%28 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç TipiTüm Saç Tiplari İçin Kullanımı Uygun Olan Şampuan Saçı Derinlemesine Temizler. Saçı Yağdan, Kirden Ve Şekillendirici Kalıntılarından Tamamen Arındırır. Deniz Suyu Ve Klorun Saçı Yıpratan Zararlı Kalıntılarını Etkili Biçimde Temizler. Saçın Doğal NemDengesni Koruyarak Kurumasına Mani Olur. Sülfat Ve Sodyum İçermeyen Yapısıyla Saçı Yormaz, Zarar Vermez. Günlük Kullanıma Uygundur.Süt Proteinleri Saçı Derinlemesine Yapılandırır. Özel Besleyici Ve Nemlendirici Ajanlar Saç Ve SaçlıDerinin Yapısal Bütünlüğünü Dengeler. Nemli Saça Masaj Yaparak Uygulayın. İyice Durulayın. Gerekirse İşlemi Tekrarlayın.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Milk Shake ürünü Daha fazla Şampuan ürünü