• Milk-ist Çocuk NevresimToprak
  • Milk-ist Çocuk NevresimToprak
  • Milk-ist Çocuk NevresimToprak
  • Milk-ist Çocuk NevresimToprak
  • Milk-ist Çocuk NevresimToprak
Milk-ist

Çocuk NevresimToprak

350.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Genel Açıklama:çocuk nevresim takımı kendi çantasında 3 parça halinde yastık kılıfı - 50 x 70 nevresim kılıfı - 160 x 200 düz çarşaf - 180 x 260 -Malzeme:%100 saf yıkanmış pamuk-Renk Seçenekleri :her desen için tek renk-Boyut:18 x 25 x 7 cm çanta boyu-
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Milk-ist ürünü Daha fazla Nevresim ürünü