• Mien London Bag (Beige) - Yuvarlak El Saplı ve Uzun Askılı Örgü Kare Çanta
  • Mien London Bag (Beige) - Yuvarlak El Saplı ve Uzun Askılı Örgü Kare Çanta
  • Mien London Bag (Beige) - Yuvarlak El Saplı ve Uzun Askılı Örgü Kare Çanta
Kargo Bedava
Mien

London Bag (Beige) - Yuvarlak El Saplı ve Uzun Askılı Örgü Kare Çanta

515.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
El yapımıdır. Çift kat altın bej polyester ribon ipten örülmüştür. El sapının yanında uzunluğu ayarlanabilir taba rengi deri askısı ile birliktedir. Askı istenildiğinde çıkarılabilir. Çapraz veya omuz çantası olabilmektedir. Kullanılan ipin cinsi yaz/kış kullanıma uygundur. Boyutları 30x21x8cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mien ürünü Daha fazla Plaj Çantası ürünü