X
  • Mien Yuvarlak Çift Askılı Çanta
  • Mien Yuvarlak Çift Askılı Çanta
  • Mien Yuvarlak Çift Askılı Çanta
  • Mien Yuvarlak Çift Askılı Çanta
  • Mien Yuvarlak Çift Askılı Çanta
Mien

Yuvarlak Çift Askılı Çanta

380.00 TL
133.03 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
El yapımıdır. Çift kat altın bej ribon ipten örülmüştür. PU deri uzunluk ayarlı askısı ve omuz askısı vardır. Metal kısımları gold rengindedir. Kullanılan ipin cinsi yaz/kış kullanıma uygundur. -Polyester Ribbon-Çapı 33cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mien ürünü Daha fazla Plaj Çantası ürünü