• Mi-Pac Mi-Pac Zip Purse - Mirror Sılver
  • Mi-Pac Mi-Pac Zip Purse - Mirror Sılver
  • Mi-Pac Mi-Pac Zip Purse - Mirror Sılver
Mi-Pac

Mi-Pac Zip Purse - Mirror Sılver

189.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Yükseklik 110mm x Genişlik 195mm x Derinlik 25mm / Fermuarlı Ana Bölme 12 Kart Bölmesi Fermuarlı Bozuk Para Bölmesi İç Ayıraç Altın Renkli 'Mi’ Logosu Özel Kutu / Mi-Pac Gold serisi cüzdanlar çok zarif bir stile sahiptir. Dayanıklı PU ve PVC malzemeden elde edilen Gold serisi cüzdanlar, altın rengi fermuarı mevcuttur. Fermuarlı ana bölmesinin içerisinde kart bölmeleri ve iç ayraçları mevcuttur.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mi-Pac ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü