• Mercedes-Benz Tokyo Anahtarlık
  • Mercedes-Benz Tokyo Anahtarlık
Mercedes-Benz

Tokyo Anahtarlık

427.67 TL
149.71 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Hayata dair en önemli anahtarımız, her zaman eldeki anahtarlar: Swarovski® tarafından Mercedes-Benz için yapılan Tokyo anahtarlık sayesinde, doğru anahtarlar her zaman doğru zamanda el altındadır. Swarovski® kristalleri ile süslenmiş olan anahtar halkası, paslanmaz çelikten yapılmış metal parçalara sahiptir ve düz bir ayrık halka ile birlikte, ayrı anahtarların hızlı bir şekilde değiştirilip çıkarılmasını sağlayan üç ek mini ayrık halka ile donatılmıştır. Yassı bölünmüş halkada lazerle oyulmuş Mercedes-Benz yazısı uyumlu tasarımın etrafında durmaktadır.

- Malzeme: cam / paslanmaz çelik - Uzunluk: Yaklaşık. 9 cm - Üç ek mini ayrık halkalı düz ayrık halka - Swarovski® tarafından Mercedes-Benz için üretildi
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Anahtarlık & Ponpon ürünü