• Mercedes-Benz St. Tropez Anahtarlık
  • Mercedes-Benz St. Tropez Anahtarlık
Mercedes-Benz

St. Tropez Anahtarlık

356.23 TL
124.70 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
St. Tropez anahtarlık her şekilde çekici görünüyor: Swarovski® Crystal Fine Rocks ile süslenmiş Mercedes yıldızı ve arka plan şeklindeki anahtarlık, bunu mükemmel bir seçenek haline getiren tek özellik değil. Paslanmaz çelikten imal edilmiş, "Mercedes-Benz" ile lazerle oyulmuş düz bir halka ve üç ek mini halka, ayrı anahtarların hızlı bir şekilde çıkarılmasını veya değiştirilmesini sağlar.

- Renk: gümüş renkli / kırmızı - Malzeme: Paslanmaz Çelik - Uzunluk: yakl. 9 cm - Swarovski® Crystal Fine Rocks ile tamamlandı. - Üç ek mini ayrık halkalı düz ayrık halka
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Anahtarlık & Ponpon ürünü