• Mercedes-Benz RFID Korumalı Erkek Cüzdan
  • Mercedes-Benz RFID Korumalı Erkek Cüzdan
Mercedes-Benz

RFID Korumalı Erkek Cüzdan

263.49 TL
92.24 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Siyah tasarımda ve Mercedes yıldız desenli, inek derisindeki pratik kredi kartı sahibi, en önemli banka ve kredi kartlarınızı her zaman kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde tutar. Tüm önemli öğelerin emniyetli şekilde korunmasını sağlamak için iki banknot bölümü, yedi kredi kartı yuvası, altı cep ve bir ağ cep bulunmaktadır. RFID koruması, kredi kartı cüzdanının tasarımını tamamlar, böylece cüzdanın özel astarı banka ve kredi kartlarının yetkisiz taranmasını önler.

- Renk: siyah - Malzeme: sığır derisi - Boyutlar: yakl. 12 x 2 x 9 cm - çeşitli bölmeler - RFID koruması
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü