• Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT R USB
  • Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT R USB
  • Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT R USB
Mercedes-Benz

Mercedes-AMG GT R USB

284.86 TL
99.72 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Müzik, video, fotoğraf veya belgeleriniz olabilir: Pratik AMG USB flash sürücüsünde önemli olan her şey için alan var. USB 2.0 flash sürücü 16 GB depolama kapasitesine sahip ve Mercedes-AMG GT R aracının havasına göre tasarlandı. Tüm standart işletim sistemleriyle uyumluluğu, aynı zamanda çok kullanışlı ve çok yönlü bir aksesuar olmasını sağladığından, sürücü yalnızca kapasitesi ve benzersiz tasarımıyla etkilenmez.

- Renk: yeşil ışık magno / siyah - Malzeme: plastik / metal - Boyutlar: 6.8 x 3 x 1.7 cm - 16 GB depolama kapasitesi - USB 2.0 - Tüm standart işletim sistemlerine uyumlu
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Flash Bellek ürünü