X
  • Mercedes-Benz Lanybook Defter
Mercedes-Benz

Lanybook Defter

249.22 TL
87.24 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Lanybook, işlerin artık o kadar kolay unutulmamasını sağlar. Spontan fikirlerin mi yoksa önemli notların mı var? Her şey pratik not defterinde belgelenebilir. Kaliteli iplik bağlamaya sahip Lanybook, siyah bir kapak ve orijinal yazma rahatlığı için toplam 192 boş sayfa FSC kağıdı ile birlikte gelir. Son 32 sayfa mikro deliklidir ve kolayca çıkarılabilir. Gri bir yer imi, elastik bir kalem halkası, dokuma Lany kağışı yaklaşık. 1,4 cm genişliğinde ve arka örtüşmeli iç bölme tasarımı tamamlar. Lanybook defter çok çekici bir görünüme sahip. Bu, siyah tasarım, 3 boyutlu bir yıldız ve kapaktaki kabartmalı Mercedes-Benz yazısı ile daha da vurgulanıyor.

- Renk: siyah - Malzeme: FSC kağıdı - Boyutlar: yakl. 24,7 x 2 x 17,5 cm - biçim: büyük - 192 sayfa
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Defter & Notluk ürünü