X
  • Mercedes-Benz Kristal Usb, 16 GB
  • Mercedes-Benz Kristal Usb, 16 GB
Mercedes-Benz

Kristal Usb, 16 GB

427.67 TL
149.71 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Müzik, fotoğraf, video veya önemli belgeleriniz olabilir: Mercedes-Benz'in Swarovski® tarafından üretilen USB flash sürücüsünde, tüm önemli dosyalar için yer vardır ve istediğiniz zaman tekrar ulaşılabilir. Sürücü, 16 GB depolama kapasitesine sahip ve bir USB 2.0 arayüzü ile donatılmıştır. Depolama ortamı aynı zamanda tüm standart işletim sistemleriyle de uyumludur. Sürücü ayrıca görsel olarak etkileyici ve zarif bir formda ve Swarovski® Crystal Ultrafine Rocks ile geliştirildi.

- Renk: rose altın renkli / siyah - Malzeme: plastik / cam - Boyutlar: yakl. 4 x 3.6 x 1 cm - Kapasite: 16 GB - USB 2.0 arayüzü - Tüm standart işletim sistemlerine uyumlu - Swarovski® tarafından Mercedes-Benz için üretildi
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mercedes-Benz ürünü Daha fazla Flash Bellek ürünü